آیا برای ارسال پیامک به شماره های بلاک (لیست سیاه مخابرات) مشکل دارید؟؟؟!!!

“امکان ارسال به شماره های بلاک”
خدماتی یا تبلیغاتی

طبق ابلاغیه شرکت ارتباطات سیار ایران از اول اردیبهشت سال ۹۲ ، سرشماره های ارسال پیامک به دو شاخه خدماتی و تبلیغاتی دسته بندی شد.

خطوط تبلیغاتی (شماره های تبلیغاتی) شماره هایی هستند که جهت ارسال پیامک با محتوای تبلیغ و اطلاع رسانی جمعی به شهر، کد پستی و… استفاده می گردد، این شماره ها قابلیت ارسال پیامک به کسانی که پیامک تبلیغاتی خود را غیرفعال نموده اند (به اصطلاح گوشی خود را بلاک کرده اند) ندارد . زیرا این اشخاص قانونا عدم تمایل خود نسبت به دریافت این دسته پیامک ها را اعلام کرده اند.

حال تصور کنید که…….

شما به عنوان یک سازمان یا مجموعه بزرگ باید پیام مهمی مثل حضور در جلسه یا… رابه اعضای خود اطلاع رسانی کنید. با وجود اینهمه شماره بلاک تکلیف چیست؟؟!!!

شماره های خدماتی

به کمک این شماره می توانید پیامکهایی با محتوای کلی، مشخص و در محدوده کاری مجموعه خود، برای مخاطبانی شناخته شده که خود درخواست دریافت این پیامکها را داده اند، ارسال کنید که قطعا جنبه تبلیغاتی ندارد.

برای این که شماره پیامکی تبلیغاتی را به شماره خدماتی تبدیل کنید باید تعهدنامه ای را تکمیل و ممهور به کارشناسان شرکت ارائه نمایید. بعد از ارسال تعهدنامه کاربر توسط شرکت به اپراتور؛ معمولا ۱۰ الی ۲۵ روز بعد شماره پیامکی تبلیغاتی به خدماتی تبدیل می گردد و شما می توانید با این شماره به همه اشخاص پیامک ارسال نمایید.

لازم به ذکر است:

– درخواستهایی با هویت اشخاص حقیقی؛ خدماتی نمی گردد.

هر کاربر حقوقی می بایست فرم تعهد شرکت را نیز تکمیل و به همراه تعهد نامه ارسال نماید.

تعهد نامه ویژه اشخاص حقوقی

فرم تعهد به شرکت

فرم-تعهد-به-شرکت(مربوط به مدارس)

– با توجه به نوع اپراتور شرایط خدماتی نمودن شماره اندکی متفاوت است.

– چنانچه کاربران مدارس جهت خدماتی نمودن شماره خود اقدام نمایند می بایست فرم تعهد به شرکت توسط اداره مربوطه تکمیل و فرم تعهد نامه اصلی(ویژه اشخاص حقوقی) توسط خود مدرسه در سربرگ آماده و ارسال گردد.

ضمنا چنانچه کاربر علی رغم تعهد به عدم ارسال پیامک تبلیغاتی؛ از سرشماره خدماتی خود ارسال تبلیغاتی انجام دهد ضمن قبول مسئولیت این امر، مشمول ۱۰۰،۰۰۰۰،۰۰۰ ریال جریمه نقدی و مسدود شدن شماره پیامکی خود گردیده و موظف به جبران تمام خسارات مادی و معنوی وارده به شرکت می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>